In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Powered by RS Web Solutions

Ogłoszenie

Przedszkole ogłasza zapisy dzieci do Przedszkola Publicznego w Mysłakowicach na rok szkolny  2015/2016
(od  01.03.2015r   do 31.03.2016r)

Proszę o zapoznanie się z regulaminem  oraz harmonogramem prowadzenia postępowania rekrutacyjnego do przedszkola  na rok szkolny 2015/2016 z uwagi na  zmiany w przepisach dotyczących przyjęcia dzieci do przedszkola. Zostały one  opublikowane na stronie internetowej www.przedszkole.myslakowice.pl oraz na tablicy informacyjnej w Przedszkolu Publicznym w Mysłakowicach.

1. Regulamin wewnętrzny rekrutacji do przedszkola 2014-15 - pobierz
  2. Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola - pobierz
  3. Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedeszkolnego - pobierz
  4. Ogłoszenie o zapisach - pobierz

NUMERY KONT BANKOWYCH

Numery kont bankowych na które maja Państwo możliwość dokonywania wpłat za wyżywienie i Radę Rodziców na konta

PKO BP, w tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka uczęszczającego do przedszkola.

Odpłatność na Radę Rodziców:

Odpłatność za wyżywienie i dofinansowanie posiłków:

Lista próśb Twojego dziecka

1. Nie psuj mnie, dając mi wszystko, o co proszę. Czasami wystawiam cię na próbę, sprawdzam.

2. Nie obawiaj się postępować wobec mnie twardo i zdecydowanie. Daje mi to poczucie bezpieczeństwa.

3. Nie postępuj tak, abym czuł się młodszy niż jestem. To prawda buntuję się ale tylko dlatego żeby udowodnić, że jestem duży.

4. Nie karć mnie w obecności innych. Najbardziej przekonujesz gdy mówisz spokojnie i dyskretnie.

5. Nie ochraniaj mnie przed konsekwencjami tego, co zrobiłem.

6. Nie przejmuj się zbytnio moimi małymi dolegliwościami. Pomyśl jednak, czy nie chcę za ich pomocą przyciągnąć twojej uwagi i zainteresowania.

7. Nie dawaj mi pochopnych obietnic, bo czuję się zawiedziony, gdy później ich nie dotrzymujesz. Postaraj się abym nie wątpił w prawdziwość twych słów.

8. Nie zmieniaj zasad swojego postępowania w zależności od układów. Czuję się wtedy zagubiony i tracę wiarę w ciebie. Przestaję ci ufać.

9. Nie zbywaj mnie, gdy stawiam ci pytania. Tak bardzo potrzebuję rozmowy z osobą mi bliską.

10. Nie sugeruj, że jesteś doskonały i nieomylny. Przeżywam wstrząs widząc cię, gdy jesteś taki.

11. Nie zabraniaj mi eksperymentowania i popełniania błędów. Bez tego nie mogę się rozwijać. Pozwól mi na upadki, abym umiał się podnieść i iść dalej.

12. Nie zapominaj jak szybko dorastam. Jest ci pewnie trudno dotrzymać ci kroku, więc proszę- postaraj się!!! To dla mnie ważne.