In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ogłoszenie

W ZWIĄZKU Z REALIZACJĄ PROJEKTU BUDOWLANEGO W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO ( RPO WD) 2014-2020) „ PRZEBUDOWA I ROZBUDOWA PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W MYSŁAKOWICACH” NR RPDS. 07.01.03-02-0003/16, OŚ PRIORYTETOWA 7- INFRASTRUKTURA EDUKACYJNA:, DZIAŁANIE:7.1 INWESTYCJE W EDUKACJĘ PRZEDSZKOLNĄ, PODSTAWOWĄ I GIMNAZJALNĄ; PODDZIAŁANIE 7.1.3. INWESTYCJE W EDUKACJĘ PRZEDSZKOLNĄ, PODSTAWOWĄ I GIMNAZJALNĄ- ZINTEGROWANE INWESTYCJE TERYTORIALNE (ZIT)   AGLOMERACJA JELENIOGÓRSKA OD MIESIĄCA LISTOPADA 2016 r ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE SĄ PRZENIESIONE DO SZKÓŁ  NA TERENIE GMINY MYSŁAKOWICE NA CZAS UKOŃCZENIA INWESTYCJI


ORGANIZACJA :
•    ODDZIAŁ I ORAZ II MIEŚCI SIĘ W ZESPOLE SZKÓŁ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ŁOMNICY,
•    ODDZIAŁ III MIEŚCI SIĘ W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO W KOSTRZYCY ,
•    ODDZIAŁ IV MIEŚCI SIĘ W ZESPOLE SZKÓŁ, SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM W MYSŁAKOWICACH.
•    KANCELARIA DYREKTORA PRZEDSZKOLA ORAZ BIURO KSIĘGOWOŚCI ZNAJDUJE SIĘ W DAWNYM BIUROWCU ZAKŁADÓW LNIARSKICH „ORZEŁ” PRZY ULICY DASZYŃSKIEGO 16.
•    KONTAKT TELEFONICZNY 571 335 968 ( KOMÓRKA SŁUŻBOWA).